• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
8 Ne linje
0 Antar dhe 8 Musafire
Sot Vizita : 2180
Dje Vizita : 1330
Te gjitha vizitat : 3694989

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit

0 vota
0 pergjigje 40 shikime
0 vota
0 pergjigje 58 shikime
0 vota
0 pergjigje 26 shikime
0 vota
3 pergjigje 272 shikime
0 vota
0 pergjigje 34 shikime
0 vota
0 pergjigje 122 shikime
0 vota
1 pergjigje 213 shikime
0 vota
5 pergjigje 1,042 shikime
0 vota
0 pergjigje 201 shikime
0 vota
0 pergjigje 39 shikime
0 vota
0 pergjigje 30 shikime
0 vota
1 pergjigje 192 shikime
0 vota
0 pergjigje 90 shikime
pyetur Mar 3, 2017 ne Rreth qysh-me.com nga Pochkatan
0 vota
1 pergjigje 256 shikime
pergjigjur Shk 25, 2017 ne GT-I9500 nga Neko (4,810 poena)
0 vota
0 pergjigje 507 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
1 pergjigje 181 shikime
0 vota
1 pergjigje 270 shikime
0 vota
1 pergjigje 268 shikime
pergjigjur Dhj 16, 2016 ne Instagram nga Rajan
0 vota
1 pergjigje 190 shikime
0 vota
1 pergjigje 247 shikime
0 vota
0 pergjigje 73 shikime
0 vota
1 pergjigje 539 shikime
0 vota
1 pergjigje 199 shikime
0 vota
1 pergjigje 214 shikime
Per te shikuar me shume, kliko per komplet listen e pyetjev ose etiketat e famhsme.
...