• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 102
Dje Vizita : 1538
Te gjitha vizitat : 3702395

Seriali o sa mire episodi 53 ?

0 vota
36 shikime
Po kerkoj seriali o sa mire episodi 53 ? ju lutem me tregoni ku mund ta shikoj sonte
Pasi qe nuk kam digitalb ne shtepi dhe nuk po mundem ta shikoj ne tv qdo jave serialin o sa mire dhe kerkoj prej jush te me ndihmoni. Ju faleminderit.
pyetur Mar 31, 2015 ne Argetim nga Mensur

1 Pergjigje

0 vota
Qe mensur sot eshte uploaduar episoda e 53 ne Youtube sepse gjithmon pas 1 jave qe kan lu ne Digitalb keta i ngarkojne ne Youtube, shiqim te kendshem

pergjigjur Pri 9, 2015 nga Neko (4,810 poena)
...