• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
8 Ne linje
0 Antar dhe 8 Musafire
Sot Vizita : 2106
Dje Vizita : 1330
Te gjitha vizitat : 3694915

Qysh me shkarku video prej Facebook?

0 vota
380 shikime
A dini najkush naj website qysh me download video prej Facebook ?
pyetur Pri 14, 2015 ne Facebook nga goni

1 Pergjigje

0 vota
 
Pergjigja me e mire
http://fbdown.net/ permes kesaj webfaqe mundesh me shkarku video nga Facebook, e merr linkun e videos nga facebook e vendos ne kutin qe gjindet ne kete webfaqe edhe e ke buttonin download
pergjigjur Pri 14, 2015 nga Neko (4,810 poena)
e zgjedhur Pri 14, 2015 nga Neko
...