• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
6 Ne linje
0 Antar dhe 6 Musafire
Sot Vizita : 480
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3695944

Qysh me ba grim

+1 vote
14,538 shikime

Nje video nga Studio Shqipja Vushtrri, ku mund te shihni se si behet grimi

https://www.facebook.com/StudioShqipja

pyetur Pri 15, 2015 ne Bukuri & Stil nga Neko (4,810 poena)

3 Pergjigjet

+1 vote
Shkelqyeshem te lumt Shqipe i ke duart e arta
pergjigjur Pri 19, 2015 nga Besa
+1 vote
Perfekt ju lumt....
pergjigjur Pri 20, 2015 nga Arta
0 vota
XRumer 12.0.19 is the BEST
pergjigjur Tet 23, 2016 nga Melaniehuh
...