• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 1392
Dje Vizita : 2134
Te gjitha vizitat : 3702147

m'falni a ka mundesi me m'tregu dikush a mundem me mbyll instagramin perkohesisht jo per gjith e nese mundem qysh ?

0 vota
233 shikime
pyetur Sht 18, 2016 ne Te tjera nga F.D

1 Pergjigje

0 vota

Per ta mbyllur instagramin pergjithmone dhe perkohesishte do t shpjegoj si te veprosh:
1.KLIKO KETU: https://www.instagram.com/ dhe kyqu prej kompjuteri.
2.Kliko si ne foto me poshte:
3.shko tek edit profile si ne foto

4.Pasi ke kliku edit profile shko ne fund tek Temporarily disable my account 
si ne foto :
pastaj te pt pse zgjidh diqka qka do edhe jep paswordin mbyllet perkohesisht instagrami.

pergjigjur Sht 19, 2016 nga Shpetim (2,060 poena)
...