• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 106
Dje Vizita : 1538
Te gjitha vizitat : 3702399

Nderrin passwodrit

0 vota
124 shikime
si duhet te ia nderroj passwordin e wi-fi po une e kam modenim me wierllers me kujtes net
pyetur Sht 25, 2016 ne Qysh me fitu pare ne internet nga i panjohur

1 Pergjigje

0 vota
Per me ndrru pasin e wifi lidhu me qat wifi qele google edhe nalt shkruje 192.168.0.1 ose 192.168.0.2 dhe 192.168.1.1 njera prej ktyre duhet me funksionu ta qe mu kyq zakonisht kujtesa i kan modemat motorola edhe provoje user:admin pass:motorola , pasi te jesh i kyqur gjeje WIRELESS > WIRELESS SECURITY , poshte e sheh emrin e modemit dhe paswordi me pika i padukshem i ndryshhon dhe e bon save Appl edhe u shpresoj te kesh kuptuar.
pergjigjur Sht 25, 2016 nga Shpetim (2,060 poena)
...