• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 490
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3695954

Qka eshte BitCoin?

0 vota
1,044 shikime
Kom degju per monedhen virtuale Bitcoin a din mem tregu dikush
pyetur Tet 5, 2016 ne Te tjera nga izeti

5 Pergjigjet

0 vota
 
Pergjigja me e mire

Edhe nje faqe me fito Bitcoin duke shiku reklama, jo qe fiton shume por ato pak Bitcoin neser mund te ju rritet vlefta

http://btcclicks.com

 

pergjigjur Maj 30, 2017 nga admin (3,270 poena)
A mundesh me na tregu pak ma hollesisht qka me bo ne ket faqe? se nuk po e kuptoj mir? veq sa e hapa ni account n'blockchain.info
Duhesh me ble ose me fitu Bitcoin edhe tani mi transferu ne blockchain.info
0 vota

Bitcoin eshte nje monedh virtuale qe nuk kontrollohet nga sindikatat per momentin 29.10.2016 vlera e nje bitcoin eshte 700$, vlera e bitcoin qdo dite vetem rritet, ne ket link mundeni me fitu Bitcoin duke lu lojera

http://www.bitcoingameapps.com

 

pergjigjur Tet 29, 2016 nga Neko (4,810 poena)
Per me mbledh Bitoin's ju duhet me hap nje akont, per akonte ka webe te ndryshem un psh kam akont ne  https://blockchain.info
Se shpejti do te ket lajme me shume rreth Bitcoin, nese keni ndonje pyetje mos hezitoni.
po  nese fiton bitcoin ne lojra si me ba transfer te akondi  edhe  qka  ban me keto bitcoin a mun me fitu  para  te verteta  edhe ku i shendrron keto ne para te verteta  ?
Ka webfaqe qe te ndryshme ku mundesh mi shit perndryshe edhe un ti blej ne cmim te tregut
qysh mi ba  transfert  bitoins  te kjo web faqe  https://blockchain.info
Mundeni edhe permes keti aplikacioni me fitu Bitcoin https://sparkprofit.com/intro?by=1Jhjd6 duke lu burs pa pare por nese je i mire qdo fundjave paguhesh dhe pagesen mundesh me pranu me Bitcoin
Ne ket web mundemi ne fito bitcoin qdo ore
https://freebitco.in/?r=3271859
0 vota
Keni kujdes gjat blerjes apo shitjes se Bitcoin apo Ethereum se ka shume faqe te rrejshme qe mashtrojne si kjo inda.com nese doni me ble dikush Bitcoin un ju shes ne cmim te tregut live ne Vushtrri, Prishtine apo Mitrovice
pergjigjur Maj 29, 2017 nga zazi
0 vota

Nëse para 7 vitesh do të kishit investuar 100 dollarë në Bitcoin, sot do kishit arritur fitimet 83 milionë dollarë

Lajm nga Koha.net
pergjigjur Maj 31, 2017 nga koha
0 vota
Nje video qe tregon se qka eshte Bitcoin

pergjigjur Qer 18, 2017 nga admin (3,270 poena)
...