• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
8 Ne linje
0 Antar dhe 8 Musafire
Sot Vizita : 1367
Dje Vizita : 2134
Te gjitha vizitat : 3702122

Qysh me shtu pike ne Snapchat

0 vota
143 shikime
Permes ketyre 4 pikave mund te shtoni poena me shpejte ne snapchat

1. Ndaleni

Tingëllon çuditshëm, por ndalja e Snapchatit për një kohë do të ndikojë në rritjen e pikëve. Kur të rilansoni aplikacionin dhe nisni të dërgoni e të hapni fotografi e mesazhe, ekipi i Snapchatit gëzohet që jeni kthyer dhe rritë pikët. Preferohet të komunikoni më shpesh edhe me “TeamSnapchat”.

2. Jini të hapur

Injorimi që i bëni fotografive të dikujt mund të shkaktojë probleme në rritjen e pikëve. Edhe pse nuk e keni dikë në qejf për të shtuar pikë duhet të hapni të gjitha publikimet që ai përdorues bën. Një hapje = një pikë.

3. Behuni më miqësor

Sa më shumë fotografi të dërgoni drejt miqve, shtoni pikë në llogari. Mos u turpëroni, dërgojini të gjithëve që njihni fotografi sa më shpesh që mundeni.

4. Dergojini foto yjeve

Nëse i dërgoni 150 fotografi miqve, atyre padyshim se do t’u dilni nga qejfi. Askush nuk dëshiron të shohë dhjetëra fotografi tuaja se si ju visheni. Megjithatë, nëse i dërgoni shumë fotografi një ylli si për shembull Kim Kardashian, ato nuk do të hapen, megjithatë ju do të fitoni pikë dhe nuk do të humbni miqtë.
pyetur Tet 17, 2016 ne Snapchat nga admin (3,270 poena)

Pergjigja juaj

Emri juaj qe shfaqet:
Privatsi: Emaili do te perdoret vetem per te derguar lajmrime rreth pyetjes.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...