• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
4 Ne linje
0 Antar dhe 4 Musafire
Sot Vizita : 378
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3695842

Si me instalu mini cd card ne tablet

0 vota
257 shikime
Tableti per femij lloji ,,Acme" TB715 me 4 GB dhe me mundesi te memores shtes prej 32 GB

Si mundemi me instalu qe lojrat te regjistrohen ne memoren shtes qe i ngjitem tabletit me 16 gb sepse automatikisht nuk po instalohet

 

me respekt
pyetur Shk 25, 2017 ne GT-I9500 nga i panjohur

1 Pergjigje

0 vota
Nese instalon prej Play Store shko ne Settings te Play Store edhe e gjen opcionin per ndryshim njejt edhe nese perdor ndonje 1 mobile market ose uptoid...
pergjigjur Shk 25, 2017 nga Neko (4,810 poena)
cili eshte opcioni per ndryshim
Ne Play Store apo me qka instalon lojera?
...