• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
6 Ne linje
0 Antar dhe 6 Musafire
Sot Vizita : 1272
Dje Vizita : 2134
Te gjitha vizitat : 3702027

Testi Autoshkolles online!

0 vota
1,125 shikime

Per te gjithe juve qe nuk e posedoni patent shoferin dhe deshironi ta mesoni testin ju mundeni ne kete webfaqe ta mesoni online.

Webfaqja eshte e kategorizuar per Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni.

http://www.autoshkollaonline.com/shqiperi

http://www.autoshkollaonline.com/kosove

http://www.autoshkollaonline.com/maqedoni

pyetur Maj 27, 2015 ne Trego Qysh Me nga Neko (4,810 poena)

2 Pergjigjet

0 vota
hamdi hamdiu komogllave komuna ferizaj
pergjigjur Pri 9, 2016 nga i panjohur
0 vota
Shpejtesi e lejuar me madhe autstrad 130
pergjigjur Tet 7, 2016 nga i panjohur
...