• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 103
Dje Vizita : 1538
Te gjitha vizitat : 3702396

Qysh mja ndrru paswordin Wireless-it

0 vota
539 shikime
A mundeni mem tregu qysh mja ndrru pasvordin Wireles-it ? A eshte zor mja ndrru paswordin wireles-it ?
Faleminderit
pyetur Pri 4, 2015 ne Te tjera nga Fita

2 Pergjigjet

0 vota
Qfar paisje te wirelesit ki?
pergjigjur Pri 4, 2015 nga Neko (4,810 poena)
Wirelessi eshte tp-link
0 vota
Ne videon me poshte e ki proceduren per me ndrru paswordin e Wifi per Tp Link

pergjigjur Pri 6, 2015 nga Neko (4,810 poena)
...