• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 426
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3695890

Qysh me dergu kredi ne Vala 900

0 vota
43,088 shikime
Me poshte mundeni me pa se qysh me transferu kredi ne vala 900

Shtypni  *121*44xxxxxx*shuma e kredise*00000# dhe konfirmojeni me butonin per thirrje.
pyetur Mar 30, 2015 ne Trego Qysh Me Elektronike nga admin (3,270 poena)

2 Pergjigjet

0 vota
Si duhet ta  mi transferu
pergjigjur Dhj 2, 2015 nga i panjohur
Shtypni  *121*44xxxxxx*shuma e kredise*00000# dhe konfirmojeni me butonin per thirrje.
*121*44xxxxxx*1*00000#
qysh duhet me transferu GB
Nuk ke mundesi me transferu GB
0 vota
Mbushje 5euro
pergjigjur Mar 31, 2016 nga launora
*121*1*44######*00000#
...