• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 330
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3695794

Qysh me ba internetin 2gb ne Vala

0 vota
29,322 shikime
Qysh me ba internetin 2gb qe osht qmimi 3euro ne vala 900
pyetur Pri 8, 2015 ne iOS nga Valoni

1 Pergjigje

0 vota
 
Pergjigja me e mire
Se pari thire nr. 161 pastaj shtype 7 per me ble pakon, pastaj nr 4  dhe e konfirmoni permes nr 1.

Kurse aktivizimi i internetit behet duke dergu sms ne nr. 50555 me mesazhin '' Data plus ''

Mos harro APN me ba '' vala ''
pergjigjur Pri 8, 2015 nga Neko (4,810 poena)
e zgjedhur Pri 20, 2015 nga Neko
mir jeni ka luni me ne hallall ju koft
ma mir me na dhan neve lirime si konsumator se me pague ata pederat me ba marketing ndeti po skeni faj ju se na qe ju rrim  edhe nej dit
Me tregoni si te bej internet ne tel vala
qysh EDHE KU ME BO apn VALA
Ne videon me poshte mundeni me pa qysh me konfiguru internetin 4g ne vala 900
qysh me aktivizu 2gb ne iphone 5 ios 10.2
...