• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
10 Ne linje
0 Antar dhe 10 Musafire
Sot Vizita : 129
Dje Vizita : 1538
Te gjitha vizitat : 3702422

Qysh me ba internetin 2gb ne Vala

0 vota
29,332 shikime
Qysh me ba internetin 2gb qe osht qmimi 3euro ne vala 900
pyetur Pri 8, 2015 ne iOS nga Valoni

1 Pergjigje

0 vota
 
Pergjigja me e mire
Se pari thire nr. 161 pastaj shtype 7 per me ble pakon, pastaj nr 4  dhe e konfirmoni permes nr 1.

Kurse aktivizimi i internetit behet duke dergu sms ne nr. 50555 me mesazhin '' Data plus ''

Mos harro APN me ba '' vala ''
pergjigjur Pri 8, 2015 nga Neko (4,810 poena)
e zgjedhur Pri 20, 2015 nga Neko
Ku osht kjo apn
E ke fjalen per android apo iOS?
IOS
ku osht apn
Qysh pako per 31 dit ka qen 3 e tash per dy jave po thot
Edhe un sot e bera pakon e re dhe e pash qe e kan ba vetem per 2 jave :(
ju kthy vala avazit vjeter kur skan mu mbush mend spe din qe poplli u mbush mend
Ku osht apnn oer me bon wala
vetem vazhdoni me avaz te vjeter, shkuam te marim kartelen e Ipko-s
Patjeter vala duhet te jep pergjigjeje  pse ofron ofert en per 31 dite e te rezulto 15 diteshe.
pse pakon e inernetit e keni ba vetm per dy jav po na deryroni mi ndrru operatort pa dashjen ton
31 ishte tash 2 JAVE???????
#pisat
obac vala sosht operator gjujne moti udal pi forme
Ju lutem me tregoni kam aktivizuar rrjetin po nuk me ban jam ne Shqipri me thot apn qa te bej nuk kuptoj fare
pershendetje sapo e mora nje pako jam kasht shtetit pako 24 oreshe internet 2.99 a ka mundesi te me i formoni qysh me aktivizu internetin
shko settign mobile network apn system e i ban kejt vala
mir jeni ka luni me ne hallall ju koft
ma mir me na dhan neve lirime si konsumator se me pague ata pederat me ba marketing ndeti po skeni faj ju se na qe ju rrim  edhe nej dit
Me tregoni si te bej internet ne tel vala
qysh EDHE KU ME BO apn VALA
Ne videon me poshte mundeni me pa qysh me konfiguru internetin 4g ne vala 900
qysh me aktivizu 2gb ne iphone 5 ios 10.2
...