• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 420
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3695884

Qysh me fitu pare ne internet me adf.ly

0 vota
737 shikime

Pershendetje ne kete tem do te ju shpjegoj se si me fitu pare online nga shtepia duke shkurtuar linqet.

adf.ly eshte nje webfaqe e cila paguan nese ju regjistroheni dhe shkurtoni nje link te webfaqes tuaj psh webfaqja http://www.qysh-me.com/ e kam shkurtuar ne http://adf.ly/1ZrKUl dhe nese ju klikoni duhet te shikoni 5sec nje reklame dhe pastaj e beni skip ad si ne foto dhe do te direktoheni ne qysh-me.com, pra ju keto url qe shkurtoni mundeni me shpernda ne facebook, twitter neper forume apo ne webfaqet e juaja, ju mund te regjistroheni ne kete link dhe te filloni te fitoni para online qe nga sot adf.ly

pyetur Pri 27, 2016 ne Qysh me fitu pare ne internet nga Neko (4,810 poena)

Pergjigja juaj

Emri juaj qe shfaqet:
Privatsi: Emaili do te perdoret vetem per te derguar lajmrime rreth pyetjes.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.
...