• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 1371
Dje Vizita : 2134
Te gjitha vizitat : 3702126

Shes fanpage per futboll C.Ronaldo 30k

0 vota
72 shikime
Shes fanpage 30k Cmimi 50 Euro , ka kohe qe skam postu po eshte e rritne prej zero jane krejt fansa te dedikkum veq per Ronaldon me pak pune shkon plus 300 week me fansa...
kontakt ketu ju pergjigjem flm
pyetur Pri 29, 2016 ne Shitje nga fitim

2 Pergjigjet

0 vota
qysh muj me kontaktu me ty
pergjigjur Maj 22, 2016 nga berat
0 vota
Doja te flisnim per detaje te metejshme.

Ky eshte emaili im :world_of_word@hotmail.com .
pergjigjur Tet 5, 2016 nga i panjohur
...