• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
4 Ne linje
0 Antar dhe 4 Musafire
Sot Vizita : 172
Dje Vizita : 1538
Te gjitha vizitat : 3702465

A jane bashke Blero dhe Teuta ?

0 vota
119 shikime

Ja qka shkruan Teuta Krasniqi ne Facebook per marrdhenien e saj me Bleron se a jane bashke ata dy e tregon vet Teuta ! 
Blero dhe Teuta

pyetur Pri 10, 2015 ne Showbiz nga Shpetim (2,060 poena)

1 Pergjigje

0 vota
Qe edhe nje lajm tjeter qe edhe Blero ka mohu bashkimin me Teuten lajmin mundeni me lexu ne GazetaExpress

http://www.gazetaexpress.com/roze/edhe-blero-mohon-bashkimin-me-teuten-por-shikojeni-ne-cfare-menyre-foto-92991/
pergjigjur Pri 10, 2015 nga Neko (4,810 poena)
...