• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
3 Ne linje
0 Antar dhe 3 Musafire
Sot Vizita : 454
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3695918

Qysh mi mshef fotot ne Iphone

0 vota
440 shikime
Kom ni qe osht 1 program per mi mshef fotot ne iphone a dini najkush cili osht
pyetur Pri 10, 2015 ne iOS nga Albi

1 Pergjigje

0 vota

Digit Calc osht applikacion gratis ku mundesh mi fsheh fotot tuaja, e ka ikonen ne form kalkulatori edhe mundesh me perdor si kalkulator por mundesh edhe me vendos nje pasword ne aplikacion dhe kur e jep ate pasword aplikacioni shenderrohet dhe ateher mundesh mi fsheh fotot, aplikacioni eshte gratis edhe mundesh me shkarku ne linkun me poshte.

https://itunes.apple.com/us/app/spy-calc-free-hide-pictures/id352047865?mt=8

pergjigjur Pri 10, 2015 nga Neko (4,810 poena)
...