• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
2 Ne linje
0 Antar dhe 2 Musafire
Sot Vizita : 382
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3695846

Qka eshte Google Adsense ?

0 vota
1,503 shikime

Pershendetje te gjitheve ,e di se shume prej jush ju intereson te dini, qka eshte google adsense ? dhe si te fitoni para nga nga Google Adsense?

Google Adsense eshte platforma me e madhe ne internet per te fituar para nga webfaqja juaj. Google Adsense eshte eshte platforme e vetë Google.

Adsense eshte menyra me e mire per te fituar para ne internet.


Ju ndoshta tani pyesni se si fitohet me Adsense ?
Me Adsense fitohet duke vendosur reklamat ne webfaqen tuaj , dhe nese klikohet mbi ato reklama ngavizitori juaj atehere google te paguan per klikimin qe eshte bë ne atë reklam.

Pra Google Adsense eshe gjedhja e pare per te fituar para online.

Si mund te filloj me Adsense ?

Per hapjen e Adsense si fillim ju duhet te hapni nje Gmail ne google.
2.Ju duhet te krijoni nje webfaqe ose duke blere emrin e faqes domethene domain emrin sikur qysh-me.com 
ose mund te filloni me free qe eshte Blogger , nese keni hapur llogarin ne gmail , atehere ju mund te hapni nje blloger qe eshte falas dhe website juaj do te duket keshut emrijuaj.blogspot.com 

Qe eshte falas dhe mjafte e perdorueshme.
Hapi tjeter eshte pasi te keni hapur faqen tuaj ju duhet te shkruani disa postime qe duhet te permbajne me shume tekst sesa foto apo video.

 Gjithashtu webiper tu pranuar ne Adsense duhet te jete nga gjuhet qe pranon adsense si: Agnlisht ,Gjermanisht,Spanjollisht e disa tjerasi Kineze a Arabe ,qe s'besoj se dikush punon me ato gjuhe.Pra Google Adsense nuk mund te perdoret ne gjuhen shqipe.

Pasi te perfundoni keto ju duhet te aplikone per nje llogari ne adsense duke plotesuar te dhenat tuaja.Konfirmimi juaj do te vije per pak ore nga staffi i Google dhenese jeni pranuar atehere ju duhet te vazhdoni me postime interesante dhe te sjellni trafik ne websiten tuaj per te marrur me shume klikime.

Menyrat e pageses jane me Qek qe arrin ne adresen tuaj per nje muaj apo me pak,dhe Wire transfer pagesa direkte.Parate mund te terhiqen pasi te arrihet shuma e 70 Euro-ve apo 100 dollare varet se cilen e zgjedhni.Kjo ishte paka shume nje hyrje se qka eshte adsense dhe njohuri elementare, ne postimet e radhes do tju shkruajme se si te hapin nje webfaqe me emer ose domain dhe blogger qe jane menyrat me te mira per adsense.

Kjo eshte per ata qe nuk jane te njoftuar rreth google adsense dhe deshirojne te din pak a shume rreth Google adsense dhe si te hapim nje google adsense per te fituar para online ne internet.
 

pyetur Pri 12, 2015 ne Adsense Shqip nga Shpetim (2,060 poena)

1 Pergjigje

0 vota
Google adsense
pergjigjur Gus 21, 2016 nga opicagizawahf
...