• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
4 Ne linje
0 Antar dhe 4 Musafire
Sot Vizita : 371
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3695835

Qysh me qel Apple ID per Iphone ?

0 vota
372 shikime
Tash mka ardh Iphone 6 spo di qysh me qel account per me shkarku applikacione , Nese ka diksuh naj apple id ose ndonje procedure qysh me qel Account ne Iphone ?
pyetur Qer 21, 2016 ne Iphone nga Arton

1 Pergjigje

0 vota

Eshte shume e lehte vetem ndjeki udhezimet.

Hapi i pare eshte te shkosh ne kete link https://appleid.apple.com/account#!&page=create

Hapi i dyte eshte qe te shenojsh te dhenat e tua si:emajlin,ditelindjen,emrin,mbiemrin...

Hapi i trete eshte te shkosh ne emajlin qe ti e ke shenuar dhe te marresh nje kod verifikimi dhe ta shkruash ate...dhe ti sapo e ke hapur nje akount per apple dhe mund ta perdoresh per te marr aplikacione te ndryshme dhe mund te ndodhe qe mund te te kerkoj edhe kredit karten.

Shpresoj qe me kuptove.

pergjigjur Dhj 16, 2016 nga Rajan
...