• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
Ekspertet 12/2018
 1. Neko

  4810 Poena

 2. Shpëtim Pllana

  2700 Poena

 3. Shpetim

  2060 Poena

 4. Arianit

  540 Poena

SHperblimet
Vendi 1: 20 Euro
Vendi 2: 10 Euro

Beste Mitglieder je Monat (Top 20)

Shperblimet mujore: Vendi. 1: 20 Euro | Vendi. 2: 10 Euro

Ekspertet 12/2018
 1. Neko

  4810 Poena

 2. Shpëtim Pllana

  2700 Poena

 3. Shpetim

  2060 Poena

 4. Arianit

  540 Poena

 5. Malvina Bara 1

  300 Poena

 6. celi

  200 Poena

 7. albert

  200 Poena

 8. Vali Valon

  200 Poena

 9. besi

  200 Poena

 10. Vjoleta Korpuzi

  190 Poena

 11. Harris Qmega

  190 Poena

 12. Al Bo 3

  180 Poena

 13. Al Bo 5

  179 Poena

 14. GranitBajrami

  170 Poena

 15. Getoare

  170 Poena

 16. qlirim

  160 Poena

 17. Idriz Asllani

  160 Poena

 18. Besnik palloshi

  150 Poena

 19. Kosovare Shabani

  150 Poena

 20. Muhammed

  150 Poena

...