• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
4 Ne linje
0 Antar dhe 4 Musafire
Sot Vizita : 653
Dje Vizita : 2702
Te gjitha vizitat : 3482471

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Kompjutera & Internet

0 vota
5 pergjigje 902 shikime
0 vota
0 pergjigje 27 shikime
0 vota
0 pergjigje 452 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
1 pergjigje 229 shikime
pergjigjur Dhj 16, 2016 ne Instagram nga Rajan
0 vota
1 pergjigje 153 shikime
0 vota
1 pergjigje 179 shikime
0 vota
1 pergjigje 44 shikime
pergjigjur Tet 28, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 138 shikime
0 vota
2 pergjigje 1,032 shikime
0 vota
3 pergjigje 979 shikime
0 vota
1 pergjigje 120 shikime
0 vota
0 pergjigje 26 shikime
pyetur Sht 25, 2016 ne Trego Qysh Me nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 30 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Qysh me fitu pare ne internet nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 36 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
2 pergjigje 234 shikime
0 vota
1 pergjigje 121 shikime
0 vota
1 pergjigje 977 shikime
0 vota
0 pergjigje 455 shikime
0 vota
0 pergjigje 140 shikime
0 vota
1 pergjigje 107 shikime
0 vota
0 pergjigje 23 shikime
0 vota
0 pergjigje 128 shikime
0 vota
1 pergjigje 81 shikime
Per te shikuar me shume, kliko per te gjitha pyetjet ne kete kategori.
...