• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 1276
Dje Vizita : 2134
Te gjitha vizitat : 3702031

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Rrjetet Sociale

0 vota
0 pergjigje 510 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
1 pergjigje 270 shikime
pergjigjur Dhj 16, 2016 ne Instagram nga Rajan
0 vota
1 pergjigje 200 shikime
0 vota
1 pergjigje 45 shikime
pergjigjur Tet 28, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 143 shikime
0 vota
3 pergjigje 1,019 shikime
0 vota
0 pergjigje 36 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
2 pergjigje 246 shikime
0 vota
1 pergjigje 1,044 shikime
0 vota
0 pergjigje 481 shikime
0 vota
0 pergjigje 129 shikime
0 vota
2 pergjigje 1,050 shikime
0 vota
1 pergjigje 129 shikime
0 vota
0 pergjigje 104 shikime
0 vota
0 pergjigje 62 shikime
0 vota
1 pergjigje 386 shikime
Ndihmo gjerat te fillojne duke shtuar pyetje.
...