• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
7 Ne linje
0 Antar dhe 7 Musafire
Sot Vizita : 419
Dje Vizita : 2655
Te gjitha vizitat : 3695883

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Instagram

0 vota
0 pergjigje 507 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
1 pergjigje 268 shikime
pergjigjur Dhj 16, 2016 ne Instagram nga Rajan
0 vota
1 pergjigje 45 shikime
pergjigjur Tet 28, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
3 pergjigje 1,018 shikime
0 vota
0 pergjigje 36 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Instagram nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 1,042 shikime
0 vota
0 pergjigje 129 shikime
0 vota
2 pergjigje 1,045 shikime
0 vota
1 pergjigje 128 shikime
Ndihmo gjerat te fillojne duke shtuar pyetje.
...