• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
6 Ne linje
0 Antar dhe 6 Musafire
Sot Vizita : 463
Dje Vizita : 7789
Te gjitha vizitat : 2655149

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Telefona dhe Tablete

0 vota
0 pergjigje 9 shikime
0 vota
1 pergjigje 48 shikime
0 vota
1 pergjigje 48 shikime
0 vota
1 pergjigje 97 shikime
pergjigjur Shk 25, 2017 ne GT-I9500 nga Neko (4,810 poena)
0 vota
1 pergjigje 38 shikime
0 vota
1 pergjigje 142 shikime
0 vota
1 pergjigje 60 shikime
0 vota
1 pergjigje 119 shikime
0 vota
1 pergjigje 236 shikime
0 vota
1 pergjigje 52 shikime
0 vota
0 pergjigje 27 shikime
pyetur Sht 29, 2016 ne iOS nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 45 shikime
0 vota
1 pergjigje 73 shikime
pergjigjur Sht 17, 2016 ne Te Tjere nga Shpetim (2,060 poena)
0 vota
1 pergjigje 67 shikime
0 vota
0 pergjigje 15 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
0 vota
0 pergjigje 9 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
0 vota
0 pergjigje 24 shikime
pyetur Kor 27, 2016 ne GT-I9500 nga Beqa
0 vota
0 pergjigje 63 shikime
pyetur Kor 13, 2016 ne GT-I9500 nga Dashmir
0 vota
1 pergjigje 27 shikime
pergjigjur Kor 10, 2016 ne GT-I9500 nga admin (3,270 poena)
0 vota
1 pergjigje 88 shikime
0 vota
1 pergjigje 268 shikime
0 vota
0 pergjigje 44 shikime
pyetur Kor 2, 2016 ne Te Tjere nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 50 shikime
pyetur Qer 19, 2016 ne Te Tjere nga Shpetim (2,060 poena)
0 vota
0 pergjigje 385 shikime
0 vota
0 pergjigje 39 shikime
pyetur Qer 2, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 33 shikime
pyetur Maj 22, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
Per te shikuar me shume, kliko per te gjitha pyetjet ne kete kategori.
...