• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
9 Ne linje
0 Antar dhe 9 Musafire
Sot Vizita : 2573
Dje Vizita : 3396
Te gjitha vizitat : 2971890

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Samsung

0 vota
0 pergjigje 14 shikime
0 vota
1 pergjigje 58 shikime
0 vota
1 pergjigje 109 shikime
pergjigjur Shk 25, 2017 ne GT-I9500 nga Neko (4,810 poena)
0 vota
1 pergjigje 63 shikime
0 vota
1 pergjigje 298 shikime
0 vota
1 pergjigje 45 shikime
0 vota
1 pergjigje 73 shikime
pergjigjur Sht 17, 2016 ne Te Tjere nga Shpetim (2,060 poena)
0 vota
1 pergjigje 67 shikime
0 vota
0 pergjigje 15 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
0 vota
0 pergjigje 10 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
0 vota
0 pergjigje 24 shikime
pyetur Kor 27, 2016 ne GT-I9500 nga Beqa
0 vota
0 pergjigje 69 shikime
pyetur Kor 13, 2016 ne GT-I9500 nga Dashmir
0 vota
1 pergjigje 28 shikime
pergjigjur Kor 10, 2016 ne GT-I9500 nga admin (3,270 poena)
0 vota
1 pergjigje 89 shikime
0 vota
1 pergjigje 275 shikime
0 vota
0 pergjigje 44 shikime
pyetur Kor 2, 2016 ne Te Tjere nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 51 shikime
pyetur Qer 19, 2016 ne Te Tjere nga Shpetim (2,060 poena)
0 vota
0 pergjigje 387 shikime
0 vota
0 pergjigje 40 shikime
pyetur Qer 2, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 34 shikime
pyetur Maj 22, 2016 ne GT-I9500 nga i panjohur
Ndihmo gjerat te fillojne duke shtuar pyetje.
...