• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
14 Ne linje
0 Antar dhe 14 Musafire
Sot Vizita : 1138
Dje Vizita : 8455
Te gjitha vizitat : 3219903

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne iOS

0 vota
1 pergjigje 150 shikime
0 vota
1 pergjigje 52 shikime
0 vota
0 pergjigje 27 shikime
pyetur Sht 29, 2016 ne iOS nga i panjohur
0 vota
1 pergjigje 36 shikime
0 vota
0 pergjigje 111 shikime
0 vota
1 pergjigje 35 shikime
0 vota
1 pergjigje 91 shikime
0 vota
1 pergjigje 51 shikime
pergjigjur Jan 30, 2016 ne Iphone nga Neko (4,810 poena)
0 vota
0 pergjigje 56 shikime
0 vota
0 pergjigje 20 shikime
0 vota
0 pergjigje 45 shikime
0 vota
0 pergjigje 35 shikime
0 vota
0 pergjigje 52 shikime
0 vota
2 pergjigje 94 shikime
0 vota
0 pergjigje 33 shikime
0 vota
0 pergjigje 11 shikime
pyetur Maj 4, 2015 ne iOS nga admin (3,270 poena)
0 vota
0 pergjigje 16 shikime
0 vota
1 pergjigje 375 shikime
0 vota
1 pergjigje 108 shikime
0 vota
1 pergjigje 71 shikime
0 vota
1 pergjigje 1,470 shikime
0 vota
1 pergjigje 38 shikime
0 vota
1 pergjigje 24 shikime
Per te shikuar me shume, kliko per te gjitha pyetjet ne kete kategori.
...