• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
11 Ne linje
0 Antar dhe 11 Musafire
Sot Vizita : 5015
Dje Vizita : 5810
Te gjitha vizitat : 3215328

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Iphone

0 vota
1 pergjigje 52 shikime
0 vota
1 pergjigje 35 shikime
0 vota
0 pergjigje 111 shikime
0 vota
1 pergjigje 35 shikime
0 vota
1 pergjigje 91 shikime
0 vota
1 pergjigje 51 shikime
pergjigjur Jan 30, 2016 ne Iphone nga Neko (4,810 poena)
0 vota
0 pergjigje 56 shikime
0 vota
0 pergjigje 19 shikime
0 vota
0 pergjigje 45 shikime
0 vota
0 pergjigje 35 shikime
0 vota
0 pergjigje 52 shikime
Ndihmo gjerat te fillojne duke shtuar pyetje.
...