• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
6 Ne linje
0 Antar dhe 6 Musafire
Sot Vizita : 2581
Dje Vizita : 3396
Te gjitha vizitat : 2971898

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit ne Te tjere

0 vota
1 pergjigje 55 shikime
0 vota
1 pergjigje 41 shikime
0 vota
1 pergjigje 126 shikime
0 vota
1 pergjigje 539 shikime
0 vota
1 pergjigje 2,705 shikime
0 vota
1 pergjigje 1,527 shikime
0 vota
1 pergjigje 1,044 shikime
0 vota
0 pergjigje 114 shikime
0 vota
1 pergjigje 2,649 shikime
0 vota
0 pergjigje 62 shikime
+1 vote
0 pergjigje 65 shikime
0 vota
0 pergjigje 348 shikime
0 vota
0 pergjigje 46 shikime
0 vota
0 pergjigje 90 shikime
Ndihmo gjerat te fillojne duke shtuar pyetje.
...