• Regjistrohu
Mire se vini ne komunitetin me te madh shqiptar qysh-me.com. Ketu mund ta gjeni pergjigjen, mund ta beni pyetjen dhe mund te pergjigjeni ne pyetjet pa pergjigje edhe pa u regjistruar, ose mund te regjistroheni dhe te beheni EKSPERT I QYSH-ME.COM
-----------------------------------------------
Bitcoin Exchange CEX.IO-----------------------------------------------------------------

Studio Shqipja FACEBOOK sallon ondulimi

DISA NGA PERGJIGJET:
QYSH ME FITU PARE NE INTERNET
QYSH MI FRY BUZET!
QYSH ME SHKARKU VIDEO NGA YOUTUBE! QYSH ME NDRRU GJUHEN NE WINDOWS 8!
QYSH ME BA GRIM!
QYSH ME PREGADIT TOLLUMBTA!
QYSH ME SHKARKU VIDEO PREJ FACEBOOK!
QKA ESHTE GOOGLE ADSENSE!
QYSH MI MSHEF FOTOT NE IPHONE!
QYSH ME AKTIVIZU 3G NE VALA900!

Ju ftojmë që të bëheni pjesë e Qysh-me.com duke u regjistruar këtu Gjithashtu mund të regjistroheni edhe përmes Facebook, por mund mund te beni pyetje ose pergjigje edhe pa u regjistruar. Nëse regjistroheni shtoni pyetje ju fitoni pikë, gjithashtu nëse i përgjigjeni në pyetje dhe fitoni shume pike atehere beheni pjesemarres ne shperblimet tona.
13 Ne linje
0 Antar dhe 13 Musafire
Sot Vizita : 1217
Dje Vizita : 8455
Te gjitha vizitat : 3219982

Pyetjet e fundit pa pergjigje

0 vota
0 pergjigje 20 shikime
0 vota
0 pergjigje 22 shikime
0 vota
0 pergjigje 14 shikime
0 vota
0 pergjigje 14 shikime
0 vota
0 pergjigje 61 shikime
0 vota
0 pergjigje 184 shikime
0 vota
0 pergjigje 29 shikime
0 vota
0 pergjigje 19 shikime
0 vota
0 pergjigje 76 shikime
pyetur Mar 3, 2017 ne Rreth qysh-me.com nga Pochkatan
0 vota
0 pergjigje 401 shikime
pyetur Jan 20, 2017 ne Instagram nga Ideal
0 vota
0 pergjigje 62 shikime
0 vota
0 pergjigje 128 shikime
0 vota
0 pergjigje 80 shikime
0 vota
0 pergjigje 27 shikime
pyetur Sht 29, 2016 ne iOS nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 25 shikime
pyetur Sht 25, 2016 ne Trego Qysh Me nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 30 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne Qysh me fitu pare ne internet nga i panjohur
0 vota
0 pergjigje 16 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
0 vota
0 pergjigje 11 shikime
pyetur Sht 17, 2016 ne GT-I9505 nga Eliesa
...